GENÇ İLTER

KURULUŞ AMACIMIZ

19.05.2018
723
KURULUŞ AMACIMIZ
Reklam

DEĞERLİ OKUYUCULARIMIZ;

GÜNÜMÜZ ŞARTLARINDA GENÇLERİN GELECEK KAYGISI, TOPLUMUN MUTSUZ VE UMUTSUZ OLDUĞU GERÇEĞİ, AYRICA YAPILAN ARAŞTIRMALARDA EĞİTİM SİSTEMİNİN VASAT DURUMU ORTADADIR. VE UNUTMAYIN Kİ UMUTSUZ OLAN BİR İNSAN İÇİN YAŞAMIN HİÇBİR ANLAMI OLMADIĞI GERÇEĞİ DE EN BÜYÜK PROBLEMLERİMİZDEN BİRİDİR.

BİZLER DE GENÇİLTER EKİBİ OLARAK DAHA GÜZEL BİR GELECEK İÇİN EN GÜÇLÜ SİLAH OLARAK KALEMİMİZİ KULLANMAYA KARAR VERMİŞ BULUNMAKTAYIZ. ŞUNU UNUTMAMALIYIZ Kİ BUGÜNÜN GENÇLERİ GELECEĞİN YÖNETİCİLERİ OLACAKLAR. BUNDAN DOLAYI LAİK, DEMOKRATİK TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN PAYİDAR KALACAĞINA HİÇBİR ŞÜPHEMİZ OLMAMAKLA BİRLİKTE BU YOLDA ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYMAYI KENDİMİZE GÖREV EDİNDİK.

ÇEŞİTLİ ALANLARDA KALEME ALDIĞIMIZ YAZILARIMIZLA, GELECEĞE UMUT OLMAK AMACIYLA YOLA ÇIKIYORUZ. SİZLERE FARKLI BAKIŞ AÇILARI VE ÇÖZÜM YOLLARI SUNMAK EN BÜYÜK AMAÇLARIMIZ. GEREK SİYASİ YAZILARIMIZLA GÜNDEME IŞIK TUTMAK GEREKSE EDEBİYAT, SPOR, TEKNOLOJİ ALANLARINDAKİ YAZILARIMIZLA HER ALANDA HİZMET SUNMAYI AMAÇLIYORUZ.

YENİLİKLERE, AYDINLIK ZİHİNLERE DAİMA KAPIMIZ AÇIK. GÜZEL BİR GELECEK İÇİN HEP BERABER ÇALIŞMALIYIZ. ÖNÜMÜZDE UZUN VE ZORLU BİR YOL OLDUĞUNUN BİLİNCİNDEYİZ. ANCAK ATALARIMIZIN BU CUMHURİYETİ KURMAK İÇİN VERDİĞİ MÜCADELEDEN FEYZ ALARAK CUMHURİYETİ KORUMAK VE YÜCELTMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİN FAZLASINI YAPMAYA ÇALIŞACAĞIZ.

BİZLER; BİLİNÇLİ, YENİLİKÇİ, TÜKETEN DEĞİL ÜRETEN BİREYLER OLMAK ZORUNDAYIZ.

UNUTMAYIN Kİ BAŞKA BİR TÜRKİYE CUMHURİYETİ YOK.

SAYGILARIMIZLA

Reklam
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

GENÇ İLTER © Tüm Hakları Saklıdır. - 2021
Tüm haklarımız tarafımızca korunmaktadır. Bu siteden hiçbir yazı veya makale izinsiz kopyalanamaz çoğaltılamaz.